Sıkça Sorulan Sorular

SSS

Hizmetlerimiz ve paketlerimiz ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hızlı ve teknolojik temizlik amacıyla kurulan oluşumumuz, ev ve ofisinizi standart temizlik sürelerinin üçte biri hızında ve çok daha detaylı bir şekilde bitirmektedir. Bu süre daire büyüklüğüne göre değişkenlik gösterse de, Tekno Temizlik ortalama 2-3 saat aralığında, bahar yeniliğinde profesyonel bir temizlik ile evinizden ayrılır.

Haftalık olarak düzenli Covid-19 testleri yaptırılan personellerimiz, evinize, antistatik, ter karşıtı steril terliklerle girip, temizlik boyunca maske ve mutfak-banyo gibi gerekli yerlerde de eldiven takarak çalışmalarını gerçekleştirirler. Her evde, tek kullanımlık mikrofiber bezler ile size özel bir kullanım sağlanır. Ayrıca makinelerimiz ve tüm aksesuarları her çalışma sonrası steril hale getirilir.

En hassas yaklaştığımız alan olan müşteri güven ve memnuniyeti, Tekno Temizlik olarak birinci önceliğimizdir. İşe alım öncesinde adli sicil ve güvenlik kayıtları detaylı incelemelere tabi tutulmuş personellerimizin her biri, güven niteliğine uygunlukları ele alınarak yüzlerce kişi arasından özenle seçilerek çalışma arkadaşımız olmuştur. Yine müşterilerimizin memnuniyeti düşünülerek, maddi ve manevi değeri olan eşyaların, temizlik boyunca kendi gözetiminde olmaları veya işlem öncesi ekip şefimize belirtmeleri rica edilir. Aynı zamanda müşterilerimizin evlerinde geçirdiğimiz süre boyunca da, alanında uzman firma yetkilimiz online takip sistemiyle, çözüm ve destek konularında yanınızda olacaktır.

Bilakis personel işe alım politikamızda önemli bir husus olan hayvansever bir birey olmak, firmamızın en önem verdiği konulardandır. Tekno Temizlik, hayvan dostlarımızın olduğu evlerde temizliği hiçbir zaman sorun etmez, aynı hizmet kalitesini sunar. Ayrıca hizmet sunduğumuz alanlarda yaptığımız sokak hayvanlarını besleme ve kedi evleri projelerimiz ile hayvan, çevre ve doğa bilinci ile hareket ediyoruz.

Titiz ve düzenli çalışma prensipleriyle hareket eden Tekno Temizlik, evinizde hasar benzeri bir olumsuzluk yaşanması durumunda, firmamız ve anlaşmalı sigorta şirketimiz tarafından durum değerlendirmesi yapılarak, müşterilerimize hızlı çözümler sunan bir anlayışa sahiptir.

1+1 evler için en az 2 personelli bir ekip yönlendirmesi yapılırken, 2+1 ve üstü evler içinse en az 3 personelden oluşan ekiplerimiz, evinizde hızlı bir çalışma gerçekleştirir.

Üyelik, iade, iptal, ödeme ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kampanya ve fırsatlar ile ilgili sıkça sorulan sorular

teknotemizlik.com © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

logo cwopy

0850 888 7 444

0216 888 1 444

TEKNO TEMİZLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ

DUMLUPINAR MAH. ADAGÜL SK. KÖSEOĞLU APT NO:2  KADIKÖY/ İSTANBUL