Misyonumuz

Tekno Temizlik, son teknoloji temizlik makineleri ve bitki özlü formüllerle geliştirilen vegan temizlik malzemeleri ile hizmet verir. Ev, iş yeri ve ofisler için hem genel hem de detaylı temizlik hizmetleri ile yaşam ve çalışma alanlarının tümünde temizlik ve hijyen sağlar.

Temizlik algısını değiştirerek daha detaylı bir temizlik ile hijyenik bir yaşam alanı yaratır. Bu sebeple Tekno Temizlik ekibinin her üyesi de alanında uzmanlaşmak üzere eğitim alır. Tüm çalışanları detaylı bir temizliğin prensiplerini, yöntemlerini ve gerekliliklerini bilerek ekipte yer alır. 

Tekno Temizlik, yaşam alanlarının ve çalışma alanlarının periyodik temizlik ihtiyacının giderilmesi, derinlemesine hijyen sağlanması ve dezenfekte edilmesi için gerekli olan tüm donanıma sahip olarak çalışır. Profesyonel bir hizmet vermenin yanı sıra “Mutlu Çalışan Mutlu Müşteri” prensibini benimseyerek hem sizlerin memnuniyetine hem de çalışan haklarının korunmasına özen gösterir.

Vizyonumuz

Tekno Temizlik, temizlik sektöründe son gelişmelerin takipçisi ve uygulamacısı olarak sahip olunan temizlik algısına yepyeni bir boyut kazandırmayı amaçlar. Ev ya da iş yerlerinde yapılan temizliğin detaylı olarak planlaması sonucu ortaya çıkan farkın yaşam standartlarını arttırıcı bir rol oynamasını sağlar.

Dünya çapında zaman, kaynak ve maliyet tasarrufuna dayalı olarak gelişmeye devam eden temizlik anlayışını benimseyerek global bir oyuncu olmak öncelikli hedefleri arasındadır. %100 müşteri memnuniyeti hedefleyerek çalışmaya devam eder. Hizmet kalitesini de her geçen gün daha fazla artıran Tekno Temizlik, temizlikle entegre edilebilecek tüm teknolojik gelişmelerin de uygulayıcısı ve ilk örneği olmayı amaçlamaktadır.

Sağlık ve Güvence

Kullanılan tüm ürünlerimiz Türkiye Cumhuriyeti ilgili kurumlarınca gerekli izinleri ve onayları almış sağlığa zararı olmayan son teknoloji ürünlerdir.

Personelimiz hijyen, iş güvenliği, makine kullanımı konusunda gerekli eğitimleri almış, tüm sigorta işlemleri şirketimiz tarafından yapılan , adli sicil kaydı olumlu çalışma arkadaşlarından oluşmaktadır.

Tüm Personelimiz Covid-19 tedbirleri kapsamında düzenli olarak test yapılmaktadır.

Misyonumuz her alanda kullanılan Teknolojinin Temizlik alanında en etkin şekilde kullanılması ile hem zamandan tasarruf etmek hem de standart temizlik işlemlerine göre daha etkin ve hijyenik temizlik sağlamaktır.

Hepsinden önce sağlığınız !

Tüm personellerimize düzenli Covid-19 testi yapılmaktadır. Evinizde hijyen ve maske kurallarına tam anlamıyla uyum gösteren ekiplerimiz sizlere güvenli bir temizlik süreci yaşatarak, tamamen dezenfekte olmuş hijyenik bir yaşam alanı teslim ediyor.

Çalıştığımız firmalar

Siz de markanız, firmanız ile teknotemizlik.com ile iş birliği yapabilir, yeni nesil teknolojik temizliğin öncüsü olan bu platformda yer alabilirsiniz.

teknotemizlik.com © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

SSL
SSL

teknotemizlik.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.