Hakkımızda

Tekno Temizlik Hizmetleri Ltd. Şti

Misyonumuz

Tekno Temizlik olarak misyonumuz son teknoloji ürünü profesyonel makineler ile ev, bina, ofis, büro, profesyonel mutfakların ve genel olarak iş yerlerinin temizliklerini, dezenfekte işlemlerini ve ilaçlanmasını geleneksel sistemlere oranla çok daha kısa sürede ve uzman personelce, müşteri ve personel güvenlik dengesine özen göstererek yerine getirilmesini amaçlayan bu kapsamda müşteri, personel, teknoloji ve çevre odaklı hizmetler sunan tamamen yenilikçi bir sistemdir. Ülkemizde pek çok karmaşaya sebep olan koltuk yıkama, yerinde halı yıkama , basit usul ev temizliği, dezenfekte, genel hijyen gibi alanları tek çatı altında toplayarak paketler halinde hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek tek gayemizdir.

logo

Sağlık ve Güvence

  • Kullanılan tüm ürünlerimiz Türkiye Cumhuriyeti ilgili kurumlarınca gerekli izinleri ve onayları almış sağlığa zararı olmayan son teknoloji ürünlerdir.
  • Personelimiz hijyen, iş güvenliği, makine kullanımı konusunda gerekli eğitimleri almış, tüm sigorta işlemleri şirketimiz tarafından yapılan , adli sicil kaydı olumlu çalışma arkadaşlarından oluşmaktadır.
  • Tüm Personelimiz Covid-19 tedbirleri kapsamında düzenli olarak test yapılmaktadır.
  • Hizmetimiz sırasında tarafımızdan oluşabilecek tüm hasarlarınız şirketimiz tarafından AXA sigorta güvencesindedir.
  • Misyonumuz her alanda kullanılan Teknolojinin Temizlik alanında en etkin şekilde kullanılması ile hem zamandan tasarruf etmek hem de standart temizlik işlemlerine göre daha etkin ve hijyenik temizlik sağlamaktır.

Hepsinden önce sağlığınız !

Tüm personellerimize düzenli Covid-19 testi yapılmaktadır. Evinizde hijyen ve maske kurallarına tam anlamıyla uyum gösteren ekiplerimiz sizlere güvenli bir temizlik süreci yaşatarak, tamamen dezenfekte olmuş hijyenik bir yaşam alanı teslim ediyor.

Ekibimiz ile tanışın

Samet Çakıreli

Kurucu

Cansu Dere

Teknik Sorumlu

merve öztürk

ekipler amiri

serkan çakır

muhasebe

Çalıştığımız firmalar

Siz de markanız, firmanız ile teknotemizlik.com ile iş birliği yapabilir, yeni nesil teknolojik temizliğin öncüsü olan bu platformda yer alabilirsiniz.

logo cwopy

0850 888 7 444

0216 888 1 444

TEKNO TEMİZLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ

DUMLUPINAR MAH. ADAGÜL SK.  NO:2  

KADIKÖY/ İSTANBUL