Buhar Teknolojisi ile Hijyen Evinizin Her Köşesinde

Standart temizlikleri unutun. Yüksek teknoloji cihazlar ile %99.8 hijyen oranı yakalıyoruz. 

Buhar Teknolojisi ile Hijyen Evinizin Her Köşesinde

Standart temizlikleri unutun. Yüksek teknoloji cihazlar ile %99.8 hijyen oranı yakalıyoruz. 

Hijyende İlk Adım

Öncelikli olarak Covid-19 tedbirleri dahilinde evinizde temizlik yapacak olan ekibimiz hazırlanır. Maske, eldiven ve antiseptik terlikler ile evinize giren ekip arkadaşlarımız hem siz hem de kendi sağlıkları açısından önlem alır.

Temizlik Planlaması

Ekibimiz gerekli tedbirleri alıp hazırlanırken ekip şefimiz de evin genel durumunu kontrol eder. Evin tüm bölümlerini tek tek inceler. Evinizi en kısa sürede ve en etkili şekilde temizlemek için bir öncelik sıralaması oluşturur.

Önceliklerin Belirlenmesi

Evinizde temizliğe başlamadan önce çöpler boşaltılır ve mevcut dağınıklık toparlanır. Akabinde ise hemen hava temizleme cihazı çalıştırılır ve temizlik bitimine kadar açık tutulur. Bu aşamadan sonra ekibimiz temizlik makinelerini ve tüm malzemeleri içeri alarak uygun bir alana yerleştirir. Eğer ev sahibi olarak siz de temizlik süresince evde bulunacaksanız öncelikle, oturma odası ya da salon gibi bölümlerde sizin rahat edebileceğiniz bir yaşam alanı oluşturulur.

Görev Dağılımının Yapılması

Yaşam alanı oluşturulduktan sonra ekip şefi görev dağılımını yapar ve her görevli sorumluluğu olan alanı temizlemeye başlar. Evin odaları, mutfak, banyo, tuvalet, teras ve balkon gibi alanların temizlenmeye başlanmasının haricinde eğer koltuk ve yatak yıkama yapılacaksa bir kişi direkt olarak koltuk ve yatak yıkama ile başlar.

Temizliğin Aşamaları

İlk olarak bütün evin süpürülmesi ile başlanır. Perdeler çıkarılır ve itiraz edilmemesi halinde yıkanır. Akabinde ise cam robotu ile önce iç taraf, sonra da dış taraf olmak üzere camlara geçilir. Buna paralel olarak tek kullanımlı mikrofiber bezler ile eşyaların tozu alınır, buhar makinesi ile duvarlar ve yerler silinir. Mutfakta tüm yüzeylerin silinmesinin haricinde Tekno Temizlik tarafından geliştirilen özel teknikler ile tüm dolap içleri; buzdolabı, fırın, aspiratör ve davlumbazın iç ve dış yüzeyleri temizlenir. Banyo ve tuvaletler buhar makinesinin en yoğun kullanıldığı alanlardır. Her bir santimetrekare başına 50.000 kadar bakteri barınabilen bu alanlarda klozet, küvet, duşa kabin ve tüm yüzeyler buhar makinesi ile temizlenir.

Son Kontrol

Tüm temizlik bittikten sonra ekip şefi temizlenen alanların genel kontrolünü yapar. Bu sırada ev sahibi olması durumunda kendisinin refakati alınarak kontrol gerçekleştirilir. Makineler toplanır ve hepsi konulması gereken çantaların içine konularak düzenli bir şekilde kaldırılıp taşıma arabasına yerleştirilir. Ekip evden çıktıktan sonra ekip şefimiz elinde bulunan online kontrol listesi üzerinden tüm detayları tek tek kontrol eder. Ortalama 15 dakika süren bu son kontrol sırasında herhangi bir eksik, zaiyat olup olmadığını da not düşer ve Tekno Temizlik sistemine kaydeder.

Tüm bu sürecin sonunda sizin de memnuniyet ve şikayetleriniz dinlenir ve temizlik tamamlanmış olur.

teknotemizlik.com © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

SSL
SSL

teknotemizlik.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.