Ev Temizliği

Yepyeni Bir Temizlik Deneyimine Hazır mısınız?

İster tek seferlik isterseniz de periyodik olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz.

%20

İndirim ile

Ev Temizliği

Evinizdeki tüm bölümler için verilen ev temizlik hizmetidir:

 • Tabandan tavana evin tüm odaları ve yüzeyleri,
 • Hava temizleme cihazı ile evin havası,
 • Mutfak tezgahı, dolap içleri ve tüm yüzeyler,
 • Buharlı mop ile duvarlar, cam robotu ile camlar,
 • Buhar makinesi ile banyo ve tuvalet,
 • Basınçlı yıkama makinesi ile balkon ve terastaki taban yüzeyler temizlenir.

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği

İnşaat ya da tadilat sonrası için verilen ev, ofis ve iş yeri temizliği hizmetidir:

 • Tabandan tavana tüm odaları ve yüzeyleri,
 • Hava temizleme cihazı ile evin havası,
 • Mutfak tezgahı, dolap içleri ve tüm yüzeyler,
 • Buharlı mop ile duvarlar, cam robotu ile camlar,
 • Yüksek basınçlı buhar makinesi ile banyo ve tuvalet,
 • Buharlı mop ile balkon ve terastaki taban yüzeyler,
 • Vakum makinesi ile inşaat ya da tadilat sonrası tozlanan ve kirlenen alanlar,
 • Camlardaki bant kalıntıları,
 • Zeminlerdeki boya kalıntıları,
 • Tadilat sonrası ince toz kalıntıları,
 • Özel işlem gerektiren alanlar (Yangın, su basmanı vs.) temizlenir.

Koltuk Yıkama

Zaman içinde çok fazla kullanımdan dolayı kir, koltuk yüzeylerine nüfuz eder ve yüzeylerin silinmesi temizlenmesini sağlamaz. Özellikle de derinlemesine nüfuz eden kir ve lekelenmelerin olduğu koltuklar için verilen temizlik hizmetidir:

 • Özel başlık yardımı ile koltuklarınızın yüzeyi fırçalanır,
 • Leke olan alanlara özel işlem ya da buhar uygulanır,
 • Koltuğunuzda kalıntı kalmayacak şekilde KARCHER yıkama makinesi ile koltuklarınız vakumlanır.

Yatak Yıkama

Bakteri ve MITEların çok yüksek oranda bulunduğu yataklar için verilen temizlik hizmetidir:

 • Özel başlık yardımı ile yatağınızın yüzeyi fırçalanır,
 • Leke olan alanlara özel işlem ya da buhar uygulanır,
 • Yatağınızda kalıntı kalmayacak şekilde KARCHER yıkama makinesi ile yatağınız vakumlanır.

Ofis ve İş Yeri Temizliği

Yoğun kullanımdan dolayı toz, kir ve bakterilere çok daha açık olan ofisler için verilen temizlik hizmetidir:

 • Hava temizleme cihazı ile ofis havası temizlenir,
 • Tabandan tavana duvar, cam ve diğer tüm yüzeyler süpürülüp silinir,
 • Ofis eşyalarının elektronik donanım hassasiyetine uygun olarak tozu alınır ve özel kimyasallar ile silinir,
 • Ofis banyo ve tuvaleti buhar makinesi ile temizlenir.

*Randevu saatinde evinize gelecek olan ekibimiz 2 kişilik personelden oluşmakta yanlarında temizlik ile ilgili olan kimyasal , süpürge , bez ve faraş dışında dünyanın en büyük temizlik makineleri üreticisi olan Alman KARCHER markasının, Koltuk yıkama makinesi , Buharlı ve vakumlu temizlik makinesi, basınçlı yıkama makinesi, ıslak kuru yüksek vakum güçlü süpürge,  cam silme robotu, UVL dezenfektasyon makinesi demirbaşları ile gelmekte evinizin genel durumunu değerlendirdikten sonra hizmete  en uygun teknolojik cihazları seçerek profesyonel  personel sayısı fazlalığı ve teknoloji yardımı ile standart temizlik hizmetlerine göre çok daha hijyenik ve çok daha kısa sürede memnuniyetinizi garanti ederek çalışmaktadır.

Temizlik Biter, İletişim Bitmez

Tüm öneri, dilek ve şikayetleriniz için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

0850 888 7 444

0216 888 1 444

Tekno Temizliği Takip Edin

Kampanya, fırsat ve duyurularımız için bizi takip edin!

Abonelik Paketleri

Yoğun iş hayatı yaşayan, zamanını hesaplı kullanan müşterilerimiz için aylık abonelik paketlerimiz ile sizi ev temizliği, düzeni, hijyeni gibi  detayları düşünmekten kurtarıyoruz. Bir kere abone olun ve artık hiçbir zaman evinizin temizliği ile zaman ayırmak zorunda kalmayın bırakın Tekno Temizlik profesyonel ekipleri ile yapsın.

%20 İNDİRİM

Ev Abonelik Paketi

%20 İNDİRİM

Ofis Abonelik Paketi

*Aylık abonelik paketlerimiz, ev veya minimal ofisler için oda sayısı ve m2 büyüklüğü baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen iletişime geçiniz.

Merak Ettiklerin

Yataklardaki MITElar, banyo ve tuvaletlerde durmadan üreyen bakteriler, gözle görülmeyen zararlı mikroorganizmalar, solunum yollarını tehdit eden tozlar… Tüm bu faktörler tam bir hijyen sağlanmasının önüne geçer. Tekno Temizlik ev, ofis, iş yeri alanlarının tüm yüzeylerinde KARCHER, DYSONE, XIAOMI, LEITZ marka temizlik makineleri ve robotları, vegan ve bitkisel içerikli temizlik malzemeleri ile en ince detaya kadar hijyen sağlar.

Teknolojinin sunduğu imkanları, gereksinimlere göre kullanarak dilediğiniz alanda profesyonel bir temizlik hizmeti veririz:

Ev Temizliği

Evde Koltuk Yıkama

Yatak Temizliği

Profesyonel Mutfak Temizliği

Tadilat & İnşaat Sonrası Temizlik

İş Yeri ve Ofis Temizliği

 

Seve seve… 😊 Hayvan dostu olma misyonu edinmiş olarak evcil hayvan bulunan evlerdeki ihtiyaçlara uygun olarak temizlik hizmeti veriyoruz.

Temizlenecek alanın büyüklüğüne ve temizlik işleminin kapsamına göre süre değişiklik gösterir. Standart özelliklerde 3+1 daireler için verilen ev temizlik hizmetimiz 3-4 saatlik bir süreyi kapsar. Ancak ilk hizmet verdiğimiz evlerde ya da lüks konutlarda süre değişkenlik gösterebilir.

En az 2 personel olmak üzere evin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. 😊

Tüm çalışanlarımız sabit sigorta ve özel sağlık sigortası kapsamında çalışmaktadır. Bununla birlikte yemek, çay – kahve ve hatta su dahil olmak üzere tüm ihtiyaçları Tekno Temizlik tarafından karşılanır.

Hava temizleme cihazı, buhar makinesi, elektrikli süpürge, cam silme robotu, tek kullanımlık bezler ve her yüzeye uygun işleve sahip bitkisel içerikli temizlik malzemeleri başlıca kullandığımız temizlik materyalleridir. Bununla birlikte temizlik yapılacak alanın ihtiyaçları doğrultusunda kullandığımız ekipmanlar artmaktadır. İnşaat sonrası temizlikte yer alan vakum makinesi, koltuk yıkama, yatak yıkama makineleri de gerektiğinde operasyona dahil edilir. Bizim getirdiğimiz materyallerin yanı sıra size ait olan makine ve malzemeleri de kullanabiliriz.

Ekibimiz, Covid-19 tedbirlerini almadan evinize girmez. Önce ellerini dezenfekte eder, maske ve eldivenlerini takıp antistatik terlik giyer. Temizlik sırasında tek kullanımlık mikrofiber bezler tercih edilir ve kullandığımız makinelerin hepsi sterilize edilmiş olarak evinize getirilir.

Çevre ve İş Güvenliği politikası uyarınca hem doğaya zarar vermeyen yöntemler hem de çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığı açısından öncelikli standartları belirleriz. Profesyonel temizlik hizmeti eğitimini tamamlamış olan ekip arkadaşlarımız, yüksek teknoloji araçlar ve bitkisel içeriğe sahip temizlik ürünleri ile ev, iş yeri ve ofisler için temizlik hizmeti veririz.

Verdiğimiz temizlik hizmetinin yanı sıra bize karşı güven duymanız da çok önemli. Bu sebeple de ekip arkadaşlarımızı adli sicil kaydı başta olmak üzere çeşitli güvenilirlik niteliklerine uygunluğunun ölçümünden sonra işe alıyoruz. Bununla birlikte evinizde maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyaların tümünün sizin gözetiminizde kalmasını öneriyor ve temizlik işlemi başlamadan önce de ekip şefine bildirmenizi rica ediyoruz.

Evinize herhangi bir zarar gelmemesini sağlayacak titizlik ile çalışırız. Olası bir zaiyat durumunda ise firmamız ve anlaşmalı sigorta şirketimiz ile durum değerlendirmesini yaparak sorumluluğumuz kapsamındaki durumlar için hızlı bir şekilde çözüm sunarız.

teknotemizlik.com © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

SSL
SSL

teknotemizlik.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.