0850 888 7 444

0216 888 1 444

BİLDİĞİNİZ TÜM TEMİZLİK YÖNTEMLERİNİ UNUTUN ! TEKNOLOJİ İLE TEMİZLİĞİN MUHTEŞEM UYUMU !

Hayatınızda yeni bir başlangıç için teknotemizlik.com

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemine sahip Tekno Temizlik, ev ve ofisinizi baştan aşağı yeni bir temizlik düzenine sokmayı hedefler. Temizlik kavramını sizin için yeniden tasarlayan markamız, ev ve ofisinize en ince detaylara kadar temizlenerek sonuçlandırılmış bir hizmet sunar. Bu hizmeti de alışılmışın dışında,  her biri hijyen ve iş güvenlik eğitimlerini alıp, alanında uzmanlaşmış temizlik personelleriyle gerçekleştirir. Evin içindeki her bir bölmenin temizliği için, özel cihazlara ve yöntemlere sahip Tekno Temizlik, size daha önce karşılaşmadığınız ve asla mutsuz kalmayacağınız bir temizlik hizmeti sunmanın garantisini verir.

Full Ev Temizlik Paketi

350 ₺

*Başlayan fiyatarla

İşletme Paketi

350 ₺

*Başlayan fiyatarla

Full Ev Temizlik Paketi

Full Ev Temizlik ve Hijyen Paketi

350 ₺

*Başlayan fiyatarla

İşletme Paketi

İşletme Genel Temizlik ve Hijyen Paketi

350 ₺

*Başlayan fiyatarla

Nasıl Temizliyoruz ?

Duvardan zemine, mutfaktan banyoya evinizin en ince köşesine kadar, son teknoloji ürünü buhar ve UV-C yöntemini kullanan cihazlarımız ile, size virüs, bakteri, mayt vb. zararlı organizmalara karşı, bugüne kadar uygulanmamış sterilizasyon yöntemini sunuyoruz.    Bunları yaparken sizden hiçbir ürün ve malzeme talep etmiyoruz.

Play Video

Neden Tekno Temizlik ?

Herkes ev temizleyebilir ancak küçük detaylar önemlidir. Tekno Temizlik olarak insan hatalarını sıfıra indiren son teknoloji cihazlar ile kusursuz profesyonel bir hizmet ile temizliyor ve dezenfekte ediyoruz.

Hijyen

Yalnızca temizlemek yetmez mottomuz ile evinize, ofisinize dezenfeksiyon hizmeti sağlıyoruz.

7/24 Destek

Tüm randevu, destek veya şikayet talepleriniz için firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Güvenlik

Tüm personelimiz düzenli olarak Covid-19 testinden geçmektedir. İşe alım öncesi detaylı olarak adli-sicil kayıt kontrolleri yapılmaktadır.

Memnuniyet

Tüm personelimiz profesyonel kurumlar tarafından Hizmetçi Eğitimlerini tamamlamış, güleryüzlü ve VIP hizmet vererek çalışmaktadır. Sizin memnuniyetiniz ilk önceliğimizdir.

Hizmetlerimiz

Ofis Temizliği

7/24 Sizinleyiz

7/24 destek alabilir, hizmet talep edebilirsiniz.

0850 888 7 444

0216 888 1 444

Kampanya ve fırsatları kaçırmamak için bizi takip edin !

7/24 Sizinleyiz

7/24 destek alabilir, hizmet talep edebilirsiniz.

0850 888 7 444

0216 888 1 444

Kampanya ve fırsatları kaçırmamak için bizi takip edin !

Merak Ettiklerin

Hızlı ve teknolojik temizlik amacıyla kurulan oluşumumuz, ev ve ofisinizi standart temizlik sürelerinin üçte biri hızında ve çok daha detaylı bir şekilde bitirmektedir. Bu süre daire büyüklüğüne göre değişkenlik gösterse de, Tekno Temizlik ortalama 2-3 saat aralığında, bahar yeniliğinde profesyonel bir temizlik ile evinizden ayrılır.

Haftalık olarak düzenli Covid-19 testleri yaptırılan personellerimiz, evinize, antistatik, ter karşıtı steril terliklerle girip, temizlik boyunca maske ve mutfak-banyo gibi gerekli yerlerde de eldiven takarak çalışmalarını gerçekleştirirler. Her evde, tek kullanımlık mikrofiber bezler ile size özel bir kullanım sağlanır. Ayrıca makinelerimiz ve tüm aksesuarları her çalışma sonrası steril hale getirilir.

En hassas yaklaştığımız alan olan müşteri güven ve memnuniyeti, Tekno Temizlik olarak birinci önceliğimizdir. İşe alım öncesinde adli sicil ve güvenlik kayıtları detaylı incelemelere tabi tutulmuş personellerimizin her biri, güven niteliğine uygunlukları ele alınarak yüzlerce kişi arasından özenle seçilerek çalışma arkadaşımız olmuştur. Yine müşterilerimizin memnuniyeti düşünülerek, maddi ve manevi değeri olan eşyaların, temizlik boyunca kendi gözetiminde olmaları veya işlem öncesi ekip şefimize belirtmeleri rica edilir. Aynı zamanda müşterilerimizin evlerinde geçirdiğimiz süre boyunca da, alanında uzman firma yetkilimiz online takip sistemiyle, çözüm ve destek konularında yanınızda olacaktır.

Bilakis personel işe alım politikamızda önemli bir husus olan hayvansever bir birey olmak, firmamızın en önem verdiği konulardandır. Tekno Temizlik, hayvan dostlarımızın olduğu evlerde temizliği hiçbir zaman sorun etmez, aynı hizmet kalitesini sunar. Ayrıca hizmet sunduğumuz alanlarda yaptığımız sokak hayvanlarını besleme ve kedi evleri projelerimiz ile hayvan, çevre ve doğa bilinci ile hareket ediyoruz.

Titiz ve düzenli çalışma prensipleriyle hareket eden Tekno Temizlik, evinizde hasar benzeri bir olumsuzluk yaşanması durumunda, firmamız ve anlaşmalı sigorta şirketimiz tarafından durum değerlendirmesi yapılarak, müşterilerimize hızlı çözümler sunan bir anlayışa sahiptir.

1+1 evler için en az 2 personelli bir ekip yönlendirmesi yapılırken, 2+1 ve üstü evler içinse en az 3 personelden oluşan ekiplerimiz, evinizde hızlı bir çalışma gerçekleştirir.

Başvuru bölümündeki formu doldurabilirsiniz.

logo cwopy

0850 888 7 444

0216 888 1 444

TEKNO TEMİZLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ

DUMLUPINAR MAH. ADAGÜL SK.  NO:2  

KADIKÖY/ İSTANBUL